Dne 20. 8. 2020 v 7:18 byla jednotka vyslána k nahlášené dorpavní nehodě dvou automobilů na křižovatce ke Kobylí Hlavě. Po příjezdu na místo události velitel zásahu průzkumem zjišťuje, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel, při které došlo ke zranění pěti osob. Na místě se nacházeli kolegové z SDH Hradec, kteří právě projížděli okolo. Společně tak hasiči poskytují první pomoc zraněným osobám, zabezpečují místo události, provádí protipožární opatření na obou vozidlech a likvidují uniklé provozní kapaliny. Po příjezdu ZZS jsou zraněné osoby předány do jejich péče. Během zásahu byl na komunikaci zastaven provoz ve všech směrech.

Na místo události se dále dostavují kolegové z HZS Ledeč nad Sázavou a dopravní policie. Po zdokumentování místa nehody hasiči vypomohli s naložením autovraků na odtahovou službu a poté se vrací na své základny.