Přátelé, kamarádi všichni naši příznivci a fanoušci

Naše jednotka patří mezi 25 jednotek, které odborná porota vybrala a postoupila do finále v kategorii o nejlepší jednotku sboru dobrovolných hasičů letošního 10. ročníku ADHR. Těchto 25 finálových jednotek, je rozděleno do 5 oblastí. V každé oblasti je 5 vybraných finalistů. Naše jednotka je zařazena v oblasti JIH MORAVY, kam je zařazen Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj.

Tímto Vás prosíme o podporu a zaslání hlasu pro naši jednotku. Jak hlasovat?? Hlasování začíná 18. září 2020 od 12:00 hod a končí 20. října 2020 ve 24:00 hod. Hlasování je možné dvěma způsoby, přičemž každý může použít oba způsoby hlasování.

1) Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu

www.adhr.cz/hlasovani-jednotky

Jeden hlasující uděluje jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii jednotek sborů dobrovolných hasičů i v kategorii sbory dobrovolných hasičů. Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.

2) Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06Jedna SMS může obsahovat pouze jeden hlas, a to hlas pro konkrétní jednotku. Jedno tel. číslo může poslat maximálně jeden hlas pro jednotku v jedné oblasti. Celkem lze tedy poslat z jednoho tel. čísla max. 5 SMS = (1 hlas pro jednotku) x 5 oblastí.Pro zaslání hlasu pro naší jednotku zašlete PROSÍM soutěžní SMS zprávu na číslo 900 77 06 v následující tvaru „HASICI JJM1“. Cena SMS zprávy je 6,- Kč (vč. DPH).Předem DĚKUJEME VŠEM Z VÁS, kteří nás podpoříte.