Dne 2. 12. v 10:15 vyjela jednotka s oběma vozidly CAS k nahlášené dopravní nehodě. Velitel průzkumem zjistil, že se jedná o dopravní nehodu na komunikaci I/38 dvou osobních automobilů. Na místě se nacházely dvě zraněné osoby lehčího charakteru a do příjezdu ZZS Kraje Vysočina jim hasiči poskytli první pomoc. Také v jednom z havarovaných aut se nacházel pejsek, i tomu se do příjezdu blízké osoby věnoval jeden hasič. Jednotka dále provedla protipožární opatření na havarovaných vozech, zasypala uniklé pohonné hmoty, řídila kyvadlově provoz a po zadokumentování místa nehody PČR odstranila jedno z havarovaných aut mimo pozemní komunikaci, aby byl zcela obnoven provoz na silnici. Krátce před polednem se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místě s jednotkou zasahovali kolegové z HZS Ledče nad Sázavou, ZZS KV a Policie České republiky.