V sobotu 24. 9. 2022 proběhlo při schůzi sboru oceňování členů SDH.

Čestné uznání SH ČMS dostal pan Jiří Kratochvíl

Ocenění za příkladnou práci dostali pánové František Nohejl a Jan Skalický

Ocenění za zásluhy dostal pan Bohumil Vedral, Jiří Kubizňák st. a Vladimír Novák

Čestné uznání KSH dostal pan Karel Freibauer, Josef Houfek, Jiří Němec, Bohuslav Semrád, Miroslav Šarf a Pavel Šoupal

Čestné uznání OSH dostal pan Miroslav Dibelka, Tomáš Halčín, Radek Heřmánek, Miroslav Lipták, Miroslav Málek, Nohýnek Jiří, Jaroslav Novák, Zdeněk Papoušek, Jiří Petrus, Martin Steklý, Radek Šťastný a Jiří Vanc

Čestné uznání SDH dostaly paní Romana Bohuňková, Pavlína Heřmánková, Martina Kubizňáková, Tereza Nohejlová, Michaela Nováková, Pavlína Papoušková, Kateřina Skalická, Lucie Skalická a pánové Jan Dobrý, Lukáš Dobrý, Aleš Dospiva, Jakub Heřmánek, Roma Kaňkovský, Jiří Kubizňák, Ondřej Lauda, Pavel Melechovský, Jakub Petrus a Martin Rejchart