Dne 28. 10. 2021 v 12:31 vyjela jednotka s oběma vozidly CAS k ohlášené dopravní nehodě. Během jízdy na místo události operační důstojník radioprovozem upřesnil místo zásahu. Po příjezdu na místo události velitel zásahu průzkumem zjistil, že se jedná o dopravní nehodu kamionu a dvou osobních vozidel. Při nehodě se zranili 3 lidé, kterým hasiči poskytli první pomoc do příjezdu ZZS Kraje Vysočina. Dále hasiči na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a zasypání uniklých pohonných hmot. Během zásahu složek Integrovaného záchranného systému je provoz na silnici I/38 zcela uzavřen. Po zadokumentování dopravní nehody Policií České republiky jsou havarované vozidla odtažena odtahovou službou. Jednotka se poté vrací s oběma vozidly CAS na základnu. Na místě události jednotka spolupracovala s HZS KV Ledeč nad Sázavou, ZZS Kraje Vysočina,PČR